Wirtualny adres

Plan „wirtualny adres” został skontruowany z myślą o przedsiębiorcach chcących zarejestrować działalność w celach wizerunkowych. W ramach planu oferujemy:

adres pod rejestrację firmy
Prestiżowy adres w centrum Białegostoku, stolicy województwa Podlaskiego. Rejestracja firmy w tym miejscu daje nie tylko łatwiejszy dostęp do środków z UE ale również krótszy niż w innych miastach okres oczekiwania na rejestrację spółki*, a także dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

* dane wg rankingu Doing Business in Poland 2015 przygotowanego przez Bank Światowy, http://polish.doingbusiness.org/~/media/GIAWB/Doing%20Business/Documents/Subnational-Reports/DB15-Poland-polish.pdf

odbiór korespondencji zwykłej i przesyłek
Powiadomienia o odebranej korespondencji przesyłane są nieodpłatnie w formie emaila. Osobisty odbiór korespondencji w siedzibie firmy w dni robocze w godzinach pracy biura. Odebraną korespondencję przesyłamy na adres podany przez klienta na koniec miesiąca. Każdorazowa dodatkowa wysyłka korespondencji na życzenie klienta realizowana jest zgodnie z cennikiem usług dodatkowych.
stanowisko pracy
Każdy abonent planu „wirtualny adres” przez 2h w miesiącu ma do dyspozycji stanowisko pracy w naszym biurze. Podczas korzystania ze stanowiska dajemy dostęp do usług biurowych zgodnie z obowiązującym cennikiem. Rezerwacje stanowiska przyjmujemy mailowo lub telefonicznie, nie później niż 2 dni robocze przed planowaną wizytą.
bezprzewodowy Internet
Podczas korzystania z wyodrębnionego stanowiska pracy każdy abonent planu „wirtualny adres” ma zapewniony dostęp do zabezpieczonego łącza szerokopasmowego internetu, dającego wysoki komfort pracy.

Naturalnie, dodatkowo zajmiemy się:

  • rejestracją działalności gospodarczej lub spółki
  • obsługą księgową
  • obsługą prawną
  • obsługą marketingową