Wirtualne biuro BiałystokZarejestruj swoją firmę u nas i zyskaj dostęp do rynku województwa podlaskiego, wraz ze wszystkimi jego atutami.


CENNIK

* ceny usług wirtualnego biura zaczynają się już od 39,30 zł

Rozpoczynasz własny biznes? A może chcesz obniżyć koszty obecnie prowadzonej działalności?


wirtualne biuro białystokWirtualne Biuro jest doskonałym sposobem na rezygnację z kosztownego wynajmu i prowadzenia własnego biura. Prowadzenie firmy w Białymstoku umożliwi Państwu dostęp do Funduszy Unii Europejskiej przeznaczonych na rozwój Polski Wschodniej. Jest to również rynek oferujący dobrze wykwalifikowanych pracowników przy zachowaniu atrakcyjnych stawek godzinowych w porównaniu z Polską Centralną. Dodatkowym atutem jest czas obsługi firm w lokalnych urzędach oraz Sądach w tym w Krajowym Rejestrze Sądowym.


Wirtualne biuro Białystok – lokalizacja

Oferujemy prestiżową lokalizację w ścisłym Centrum Białegostoku wraz z pełną obsługą Państwa poczty, telefonu, księgowości, organizacji spotkań. W zależności od Państwa potrzeb oferujemy kompleksową obsługę sekretaryjną Państwa firmy. Naszym klientom oferujemy również korzystanie z salki konferencyjnej, która idealnie nadaje się na spotkania biznesowe, rekrutacyjne, a także jako miejsce codziennej pracy zawsze kiedy tylko tego Państwo potrzebujecie.

Wraz z usługą Wirtualne biuro Białystok prowadzimy również własne biuro księgowe, które w profesjonalny i przyjazny sposób zapewni obsługę z zakresu finansów, księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej Państwa firmy. Zespół naszych księgowych tworzą specjaliści z ponad 20 letnim doświadczeniem. To oni odpowiadają za tworzenie rozwiązań oraz narzędzi wspierających działalność Klientów w obszarze finansów i księgowości. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej będące ochroną dla klienta w ramach prowadzonej przez nas działalności księgowej. Posiadamy szerokie doświadczenie w obsłudze jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek prawa handlowego. Specjalizujemy się także w obsłudze startup-ów. Prowadzimy rozliczenia w formie ryczałtu, książki przychodów i rozchodów, pełnej księgowości (księgi handlowe).

Wirtualne biuro Białystok to działalność, która obejmuje także doradztwo biznesowe, dzięki czemu dokładnie wiemy czego potrzebuje właściciel firmy. Z przyjemnością będziemy dla Państwa pracować! Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Gwarantujemy Państwu wysoką jakość obsługi z zachowaniem dyskrecji i lojalności.

Przygotowaliśmy konkurencyjną cenowo ofertę , z gwarancją usług na najwyższym poziomie. Nasza polityka cenowa zakłada pełną przejrzystość w zakresie rozliczeń finansowych z Klientami.

Wirtualne biuro Białystok – razem z Science Point. To się opłaca.