!!! KOMUNIKAT !!!

Drodzy Klienci, Uczestnicy Projektów i Sympatycy!

W związku z zaistniałą sytuacją związaną z rozprzestrzeniającym się w naszym kraju koronawirusem oraz zaleceniami Ministerstwa Rozwoju, w trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników, ale również nas wszystkich prosimy o wizyty w naszym biurze jedynie w szczególnie pilnych sytuacjach. Prosimy, aby w miarę możliwości ograniczyć się do kontaktów telefonicznych i mailowych, spotkania przesuwamy na czas, kiedy sytuacja się unormuje.

W przypadku konieczności dostarczenia dokumentacji księgowej, prosimy o kontakt z księgowym prowadzącym, bo w większości przypadków posługiwać się będziemy skanami dokumentów przesyłanymi na maile, oryginały będziemy uzupełniać w terminie późniejszym.

Biuro Projektów od dnia dzisiejszego przechodzi również na pracę zdalną, stąd też prosimy o kontakty telefoniczne i mailowe.

Jest to sytuacja nadzwyczajna i wymaga zbiorowej odpowiedzialności za siebie i innych. Wszystkim zalecamy słuchanie komunikatów władz i w czasie przymusowej przerwy stosowanie się do nich.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Zalecenia Ministerstwa Rozwoju przygotowane we współpracy z Głównym Inspektorem Sanitarnym: https://www.gov.pl/web/koronawirus/zalecenia-dla-przedsiebiorcow-w-zwiazku-z-rozprzestrzenianiem-sie-koronawirusa?fbclid=IwAR2hRhvWCJ84Xr0YSTeV37osHTacfXUbcJYL3lAXGKx0-JdM_7-wnQfN4Mk

Zespół Fundacji Science Point